
Як почистити меблі в домашніх умовах
Найчастіше в будинку, ми користуємося м'якими меблями. Навіть якщо зовні плям ні-це не означає, що вони відсутні. Чистити меблі потрібно регулярно, адже пил, який осідає, шкодить нашому здоров'ю. Тому, якщо Ви вирішили зробити чистку меблів в домашніх умовах, ознайомтеся з порадами наших фахівців. Але пам'ятайте, що некваліфікована чистка підручними засобами може зіпсувати меблі назавжди.

- Плями від фарби, поліняності, крові і сечі - не намагайтеся обробляти самостійно. Найчастіше саме ці плями піддаються тільки професійної хімічної чистки.
- Перед тим, як приступити до чищення, потрібно перевірити не втратять меблі свій колір і не дадуть усадку. Для цього потрібно змочити ватний тампон, саме тим засобом, яким повинні обробляти виріб, і змастити в непомітному місці. Якщо ніяких побічних ефектів не виявлено - можете сміливо приступати до повної чистки.
- Можна використовувати рецепт популярного способу. Для цього потрібно приготувати розчин з води, солі та оцту. Потім змочити в цьому розчині рушник і помістити на забруднену поверхню. Через деякий час меблі обробити пристосуванням для вибивання килимів.
- Перелік способів, також можна поповнити таким. Потрібно змочити серветку в мильному розчині і протирати проти ворсу. Наступним кроком, через деякий час, вологою губкою увібрати мильний розчин.
- Але найнадійнішим і практичним радою є - використання змінного чохла. Їх існує безліч, на будь-який смак і розмір, а головне, то що вони просто стираються в пральній машині на делікатному режимі.
Головне, що потрібно знати при обробці м'яких меблів - свіжість плям. Якщо пляма закріплено і не свіже, то допомогти в поверненні краси допоможуть тільки фахівці клінінгу.
Наступним, що ми розглянемо в нашій статті - види оббивки і способи чистки.

- Велюр. Спочатку протираємо сухою ганчіркою і лише потім - мильним, слабким розчином. Рухи потрібно направляти проти ворсу. Заборонено використовувати пилосос, так як це зіпсує ворсисту поверхню.
- Шкіра. Такі вироби можна протирати тільки вологою ганчіркою, але не залишати вологим надовго. Інакше виріб може зіпсуватися.
- Замша. Потрібно використовувати спеціальні щітки і готові спреї на магазинних полицях. Замша дуже вимоглива, тому потрібно бути обережним.
Сподіваємося, що наші поради будуть Вам корисні і чищення м'яких меблів буде в задоволення.