Пн-СБ з 9:00 до 19:00
Неділя вихідний

Служба комфорту «AQUAMARINE»

Новий підхід в побутовому обслуговуванні

Служба комфорту AQUAMARINE «все в одному»: хімчистка, пральня, швейне ательє. А що шукаєте ви?

Противна пляма сіла на улюблену кофтинку і, здається, домашні засоби тут безсилі? 

Купа постільної білизни очікує своєї черги для прання, але руки не доходять? 

Або прийшов час розібратися з плямою на килимі, але возитися з цим немає сил і бажання?

Ми візьмемо на себе ваші турботи – Служба комфорту AQUAMARINE відроджує традиції комплексного побутового обслуговування:

 • Перемо і прасуємо білизну – проведіть час з користю, а рутину віддайте машинам. У нашому розпорядженні пральня з професійним обладнанням, яке дбайливо і якісно справляється з поставленим завданням.
 • Проводимо аква- і хімчистку одягу – подаруйте друге життя улюбленим речам. Від досвідченого ока майстра-технолога не вислизне ні єдина плямочка. Ми використовуємо перевірені засоби для виведення плям і не залишаємо шансу навіть безнадійним забрудненням.
 • Ремонтуємо одяг з будь-яких матеріалів, реставруємо шкіряні вироби і шиємо на замовлення – наші майстри повернуть втрачений шик старим речам і створять нові на ваш смак і бажання.
 • Чистимо меблі та килимові покриття – «домашня» хімчистка килима або м’яких меблів може зіпсувати дорогу річ назавжди. Навіщо ризикувати? Наші фахівці використовують тільки перевірені і безпечні препарати. Сучасна техніка і екозасоби для килимових покриттів і меблів творять дива.
 • Обслуговуємо бізнес – власна пральня та хімчистка для ресторанів, готелів та салонів краси – це додаткові витрати на персонал і дорогу техніку. Навіщо платити більше? Довіртеся професіоналам і займайтеся тільки власним бізнесом.

AQUAMARINE – це комплексний сервіс в одному місці – віддайте турботи нам, живіть на повну!

Знову зайняті? Ми їдемо до вас: безкоштовна доставка в пральню і хімчистку для жителів «Евроміста» (Крюківщина, Вишневе) і Києва

Двері Служби комфорту AQUAMARINE відкриті для вас в ЖК «Евромісто». Але якщо немає часу і бажання відволікатися на побутову рутину, викличте кур’єра додому – безкоштовна доставка замовлення – це максимум комфорту!

Послуга доступна для Києво-Святошинського району (Крюківщина, Вишневе, Гатне, Тарасівка, Юрівка і прилеглі населені пункти) і частини Києва – скористайтеся!

Наші клієнти замовляють найчастіше

Для нас немає другорядних замовлень і нерозв'язних завдань. Ми розуміємо ваші проблеми і цінуємо ваш час. Звертаючись в AQUAMARINE, будьте впевнені, що завдання виконаємо максимально швидко і якісно, будь то хімчистка речей, килимів, меблів або пральня.

Ми любимо вишукані речі,
ми цінуємо бездоганний сервіс і нам завжди було шкода часу на побутові турботи

Тому ми створили AQUAMARINE

ЗАБЕРЕМО ВАШІ РЕЧІ І ДОСТАВИМО НАЗАД

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ
 • Делікатне поводження

  Одна з головних наших переваг - фахівці в питаннях прання, видалення плям, прасування.

 • Безпечні засоби

  Наші засоби екологічні, безпечні для здоров'я, не містять фосфатів, хлору, їдких кислот та інших шкідливих для здоров'я речовин.

 • Сучасне обладнання

  Наш пральний цех оснащений сучасним і якісним обладнанням, що дозволяє проводити більш ефективний, і дбайливий догляд.